Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

W środę (27 marca) w Domu Kultury w Puszczy Mariańskiej odbyła się sesja Rady Gminy w której wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Żyrardowie- insp. Arkadiusz Zgieb. W jej trakcie oprócz omówienia wyników pracy funkcjonariuszy w roku 2018, Wójt Gminy Puszcza Mariańska wręczył nagrodę dla st.asp. Jarosława Lewandowskiego, który w X plebiscycie zdobył tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku” w powiecie żyrardowskim a II miejsce w garnizonie mazowieckim.

Uroczystym akcentem sesji było wręczenie nagrody st.asp. Jarosławowi Lewandowskiemu przez Wójta Gminy Puszcza Mariańska Pana Michała Staniaka, ufundowaną przez Urząd Gminy Puszcza Mariańska za zdobycie tytułu „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018”. Wójt oraz przewodnicząca rady gminy pogratulowali dzielnicowemu zdobycia tytułu oraz podziękowali za wzorowe pełnienie swoich obowiązków i wieloletnią owocną współpracę.

 

Następnie głos zabrał Kierownik Posterunku w Puszczy Mariańskiej mł. asp. Maciej Bandura przedstawiając pracę policjantów pełniących służbę w Puszczy Mariańskiej. Kolejnym punktem było odniesienie osiągnięć funkcjonariuszy do ogółu uzyskanych wyników przez wszystkie jednostki i komórki organizacyjne Policji w powiecie. Komendant Powiatowy Policji w Żyrardowie-insp. Arkadiusz Zgieb pochwalił na forum Kierownika Posterunku, za dobrze wykonaną przez jego podwładnych pracę. Pan Komendant zwrócił także uwagę, na trudną sytuację kadrową żyrardowskiej Policji zapraszając do podjęcia działań, które wpłyną na jej stabilizację.

 

 

st.post Monika Helińska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.