Wczoraj na terenie naszego powiatu doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Na obwodnicy Mszczonowa doszło do zderzenia czterech samochodów ciężarowych, niestety jeden z kierowców poniósł śmierć.

Wczoraj około 9:20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie o wypadku na DK 50, na obwodnicy Mszczonowa. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy wstępnie ustalili, że kierujący dafem 60-letni mężczyzna najechał na poprzedzającą go inną ciężarówkę, ta uderzyła w kolejny poprzedzające go volvo, które natomiast uderzyło w stojącego przed nim mercedesa. Niestety na miejscu zginął 60-letni kierujący dafem. Dokładne przyczyny wypadku zostaną ustalone w trakcie prowadzonego pod nadzorem prokuratury postępowania.

 

To druga ofiara śmiertelna na drogach naszego powiatu w tym roku. Przy szybko zmieniających się warunkach na drodze pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim i innych uczestników ruchu drogowego.

 

 

st. asp. Agnieszka Ciereszko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.