Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

W piątek policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który następnie usłyszał 15 zarzutów z art. 279 KK, teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku stycznia do Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie wpłynęło zgłoszenie o zagubieniu karty bankomatowej, właściciel karty zorientował się gdy na koncie zauważył transakcje, których nie wykonywał. Kilka tygodni trwały ustalenia policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, które doprowadziły do zatrzymania 36-letniego żyrardowianina. Mężczyzna wykorzystując płatności dotykowe dokonywał transakcji w sklepach. 36- latek nie uniknie odpowiedzialności, podejrzany usłyszał 15 zarzutów kradzieży z włamaniem, grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 

st. asp. Agnieszka Ciereszko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.