Igor Kwiatkowski z nowym programem w Żyrardowie
W Żyrardowie odbędzie się występ Igora Kwiatkowskiego, który zaprezentuje swój trzeci solowy program komediowy. Artysta poruszy w nim różnorodne tematy z życia codziennego, pokazując je z nietypowej, humorystycznej perspektywy. W programie pojawią się między innymi refleksje na temat introwertyzmu oraz obserwacje dotyczące otaczającego świata.
Data i miejsce wydarzenia
Spektakl zaplanowano na czwartek, 20 listopada 2025 roku, o godzinie 20:00. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kultury w Żyrardowie, mieszczącym się przy Placu Jana Pawła II nr 3.
O programie
W swoim nowym programie Igor Kwiatkowski w żartobliwy sposób odnosi się do codziennych sytuacji, takich jak nietypowe zachowania w kinie czy doświadczenia związane z byciem introwertykiem. W prezentacji nie zabraknie również luźnych komentarzy na temat polityki oraz zabawnych obserwacji dotyczących relacji międzyludzkich.
Ostatnie Artykuły

Linia 0 pojedzie do PKP. Wracają autobusy na Legionów Polskich

Skatepark w Żyrardowie rusza z rozmachem. Wystąpią mistrzowie i lokalne legendy

Hulajnoga na komunię? Policja przypomina o limicie 13 lat

Ponad 1,7 promila i zderzenie w Żyrardowie - policja zatrzymała kierowcę

Majówka pod policyjną lupą - te błędy mogą drogo kosztować

CPK otwiera pulę 1 mln zł na oddolne projekty i liczy na szybkie wnioski

Siostry Honoratki wróciły do Żyrardowa w nowej książce Marii Peczot

Dron nad Żyrardowem wyłapał ciężarówki - mandaty spadły od razu

Trójka szykuje wyjazd do Macedonii – 25 uczniów już po selekcji

CUS otwiera nabór do wsparcia. W Żyrardowie ruszył nowy projekt

Majówka w Muzeum Lniarstwa. Zwiedzanie z audioprzewodnikiem i Industrialną Zagrodą

Majówka w Żyrardowie rozpisze trzy dni pełne ruchu, sztuki i flag

Majówka w rytmie tanga - Resursa szykuje taneczny wieczór

