UM Żyrardów: Gala Babilon MMA z charytatywnym przesłaniem!
W najbliższą sobotę hala AQUA w Żyrardowie zamieni się w areny walki i solidarności. Wyjątkowa Gala Babilon MMA 42 stanie się okazją do sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim do wsparcia wspaniałej inicjatywy pomocy dzieciom w potrzebie. Bądź częścią tego charytatywnego ducha i pomóż młodym Żyrardowianom w walce o zdrowie!
  • Sportowe emocje połączyły siły z szczytnym celem – pomocą dla chorych dzieci.
  • Mieszkańcy Żyrardowa zmobilizowani, by wesprzeć młodych wojowników.
  • Prezydent miasta doceni lokalnych sportowców za ich osiągnięcia w roku 2023.

Wchodząc do hali AQUA, kibice nie tylko będą świadkami sportowych zmagań, ale również będą mieli szansę stać się bohaterami w innej, równie ważnej arenie. Tym razem w walce o lepszą przyszłość dla dwóch odważnych chłopców, których historia wpłynie na serca wielu.

Wojtek Biliński i Filip Suchecki to młodzi mieszkańcy Żyrardowa, których determinacja i odwaga są równie imponujące co umiejętności zawodników MMA. Ich życiowe wyzwania to zmagania z poważnymi schorzeniami, które wymagają drogich operacji i ciągłej opieki medycznej.

Wojtek, dwunastoletni chłopiec z żyrardowskiej społeczności, zmaga się z wrodzonym brakiem kości piszczelowej i potrzebuje kolejnej operacji w amerykańskim szpitalu, by móc godnie rosnąć i rozwijać się. Filip, ośmioletni wojownik, przeszedł już 11 operacji, które pozwoliły mu stanąć na nogi. Obaj chłopcy są przykładem niezwykłej woli walki o każdy kolejny krok.

Gala MMA staje się miejscem, gdzie możemy wyrazić nasze wsparcie dla tych dzielnych dzieci, dokładając własny wkład do puszki fundacji "Z miłości do dziecka". Ten gest solidarności może przyczynić się do zmiany ich przyszłości.

Nie tylko młodzi Żyrardowianie walczący o zdrowie, ale również lokalni sportowcy zostaną uhonorowani przez Prezydenta Miasta Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego. Zawodnicy z klubów Gorilla i Combat Dojo otrzymają uznanie za swoje osiągnięcia w roku 2023, co stanowi potwierdzenie rosnącego znaczenia żyrardowskiego sportu.

Dołącz do nas w tej wyjątkowej sobocie, by na własne oczy zobaczyć, jak wspólnie możemy stworzyć przestrzeń pełną pasji, determinacji i ludzkiej dobroci.


Źródło: UM Żyrardów