Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Mamy nowe oferty pracy w Żyrardowie – sprawdź nas

Żyrardów to niewielkie miasto znajdujące się w województwie mazowieckim. W mieście znajduje się kilka zakładów przemysłowych. Jeżeli szukasz pracy w Żyrardowie, masz szansę podjąć ją na wielu stanowiskach. W tej chwili posiadamy oferty pracy dla managera klubu, sekretarza szkoły, czy repertorzysty.

Repertorzysta w Żyrardowie poszukiwany

Pracownik zatrudniony na stanowisku repertorzysty odpowiada za organizację pracy i prowadzenie sekretariatu, obsługę kalendarza biurowego i korespondencji, rejestrację czynności w repertorium elektronicznym, prowadzenie ksiąg biurowych, sporządzanie odpisów, wpisów, klauzul, wyciągów poświadczeń, obsługę kasową, wystawianie faktur, kontakt z sądami, urzędami i klientami kancelarii notarialnej, przygotowywanie projektów aktów notarialnych. Repertorzysta może liczyć na zatrudnienie w kancelarii notarialnej. Od kandydatów na to stanowisko oczekuje się wykształcenia przynajmniej średniego, znakomitej organizacji pracy własnej, znajomości systemów biurowych, systematyczności, dyspozycyjności, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, a niekiedy również doświadczenia na podobnym stanowisku.

Zacznij karierę jako manager klubu sportowego

W naszym serwisie znajdziesz oferty pracy dla managerów klubów sportowych. Do zadań tych pracowników należy między innymi zarządzanie działem sprzedaży, współtworzenie strategii rozwoju współpracy, rekrutacja personelu, a także zarządzanie nim, kontakt z klientami klubu. Od kandydatów na stanowisko managera wymaga się posiadania wykształcenia wyższego, doświadczenia na podobnym stanowisku, biegłej znajomości języka angielskiego, posiadania prawa jazdy kategorii B, dyspozycyjności, dobrej znajomości rynku, samodzielności i zaangażowania.

Oferty pracy dla sekretarza szkoły

Sekretarz szkoły to pracownik, którego funkcją jest wspieranie dyrektora i wicedyrektora szkoły w pełnieniu ich obowiązków. Do zadań sekretarza może należeć rekrutacja do szkoły, prowadzenie dokumentacji szkolnej, przyjmowanie i wydawanie dokumentów (zarówno uczniów, jak i nauczycieli), prowadzenie rejestrów i ewidencji, prowadzenie dokumentacji służbowej, planowanie, a następnie realizacja działań marketingowych. Kandydat na to stanowisko powinien legitymować się wykształceniem wyższym, biegle posługiwać się językiem angielskim, być zaangażowany, samodzielny, dyspozycyjny, świetnie organizować pracę własną i innych.