Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 20 sierpnia br. tragicznie zmarł st. asp. Lechosław Słupski młodszy wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Miał 39 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie zmarłego Lechosława składa Komendant Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wraz z kierownictwem, policjantami i pracownikami CSP.

Nasz nieodżałowany Kolega służył w Policji od 2004 r., początkowo w pionie prewencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, a od 2013 r. jako nauczyciel policyjny w nieetatowym Zespole Szkolenia Strzeleckiego Zakładu Interwencji Policyjnych.

St. asp. Słupski łączył służbę w Policji z pasją do strzelectwa. Był wyróżniającą się postacią zakładu. Angażował się nie tylko w realizację codziennych zadań, lecz także promował służbę w Policji wśród społeczeństwa, a zwłaszcza uczniów szkół średnich oraz propagował strzelectwo wśród słuchaczy CSP. Wielokrotnie reprezentował naszą jednostkę w ogólnopolskich zawodach strzeleckich.

Odejście naszego Kolegi to nie tylko bolesna strata dla rodziny, lecz także dla policyjnego środowiska.

Cześć Jego pamięci!