Żyrardowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Żyrardowie na skrzyżowaniu ulic Mireckiego i Narutowicza. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowe. W wyniku odniesionych obrażeń dwóch kierowców trafiło do szpitala z obrażeniami ciała.

W sobotę (2.12) o godz. 13:45 dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku w Żyrardowie na skrzyżowaniu ul. Mireckiego z ul. Narutowicza. Policjanci ruchu drogowego żyrardowskiej komendy na miejscu ustalili, że doszło do czołowego zderzenia pojazdu marki Suzuki, którym kierowała 77-letnia kobieta z pojazdem  marki Seat, którym kierował 25-latek. W wyniku odniesionych obrażeń kierowcy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem żyrardowskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 
Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i  dostosowanie prędkości do warunków drogowych. Pamiętaj o zachowaniu szczególnej ostrożności na drodze. Dbajmy o własne życie a także innych uczestników ruchu drogowego.
 
 
Autor: st. sierż. Patrycja Sochacka