Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Gdzie najlepiej wykonać operację żylaków w Małopolsce

Sztandarową ideą powstania Szpital Dworska było stworzenie na mapie Krakowa miejsca, gdzie każdy potrzebujący pacjent będzie mógł w sposób kompleksowy przejść przez badania diagnostyczne, leczenie, a następnie rehabilitację. Zajmujemy się wielospecjalistyczną diagnostyką i nieoperacyjnym leczeniem Pacjentów.

W naszym szpitalu znajdują się sale operacyjne, gdzie przeprowadzamy zabiegi operacyjne, takie jak laparoskopowe usunięcia pęcherzyka żółciowego, laparoskopowe zabiegi przepuklin, operacje żylaków. Nasz szpital wyposażony jest na bardzo wysokim poziomie w sprzęt dla ortopedii, neurochirurgii oraz innych specjalizacji. Poza zabiegami ratującymi życie lub przywracającymi zdrowie, przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny plastycznej.

Ogromnym sukcesem jest fakt, że miesięcznie przeprowadzamy około 600 konsultacji dotyczących chorób kręgosłupa, gdzie mniej więcej 30 pacjentów poddawanych jest zabiegowi chirurgicznemu oraz w odpowiednim momencie rehabilitacji i monitoringu postępów w przywracaniu pełnej sprawności fizycznej.

Cały czas ulepszamy nasze usługi, jakość badań oraz kompetencje. W Szpital Dworska znajduję się ponad 30 ekspertów przyjmujących zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dla dzieci dostępni są lekarze pediatrzy, chirurdzy dziecięcy i wielu innych. Szpital Dworska jest cenione przez zatroskanych rodziców, którzy nie muszą realizować badań w różnych częściach miasta i poza nim.