Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Jak dobrać skórzane dodatki?

Skórzane dodatki to idealne uzupełnienie stroju dla każdego współczesnego mężczyzny. Szczególnie ważne są, gdy praca wymaga od nas tego, że musimy prezentować się od jak najlepszej strony. Oprócz ubrań w takiej sytuacji dużą uwagę zwraca się właśnie na szczegóły, bo to one bardzo wiele mówią nam o stylu, a także o charakterze danej osoby. Na jakie skórzane dodatki powinien zdecydować się każdy elegancki mężczyzna? A także jak dobrać do siebie określone dodatki, by doskonale pasowały do siebie?

Pasek męski skórzany

Pasek do spodni to niemal obowiązkowy element każdej męskiej stylizacji nie tylko na co dzień, ale i od święta. Nie ma znaczenia czy nasz strój ma być formalny czy na luzie, pasek ze skóry naturalnej zawsze jest dobrym dodatkiem do stroju. Oprócz tego pełni on również inną ważną rolę — podtrzymuje spodnie i sprawia, że układają się one na biodrach, tak jak powinny.

Do luźniejszych stylizacji możemy zdecydować się na pasek wykonany z materiału, zamszu, a także modele plecione, które obecnie są bardzo modne. Świetnie będzie się on komponował z płóciennymi lub lnianymi spodniami, a przede wszystkim z nowoczesnymi krótkimi spodniami na lato. Dobrze, jeśli pasek nawiązuje do koloru butów, jednak nie jest to punkt obowiązkowy, bo ta zasada już dawno nie jest aktualna.

Do bardziej eleganckich stylizacji i garnituru warto zdecydować się na pasek skórzany ze skóry naturalne w klasycznym kolorze — czarnym lub brązowym i granatowym. Kolor takiego paska najlepiej dopasować do koloru obuwia i aktówki męskiej lub teczki męskie. Ważne, by elegancki pasek nie był zbyt szeroki.

Elegancki pasek powinien mieć również subtelnąnierzucającą się w oczy klamrę, najlepiej w srebrnym kolorze, która powinna być wykonana stali szlachetnej lub metalu. Do niej powinniśmy dopasować również spinki do mankietów, a do tego warto dopasować kolor zegarków.

Pamiętajmy, by pasek był dobrze dopasowany pod względem rozmiaru — idealnie jeśli jego długość powinna wynosić około 10 centymetrów więcej niż rozmiar w pasie.

Portfel skórzany męski

Wiele razy wspominaliśmy już o tym, jak wybrać skórzany portfel męski. Ważne by był on wykonany ze skóry wysokiej jakości, która jest przede wszystkim naturalna. Jeśli zamierzamy nosić go w kieszeni spodni lub marynarki, zwróćmy uwagę na jego rozmiar – jest to ważne, by nie wypychał on kieszeni, ponieważ to nie wygląda estetycznie. Czarny portfel skórzany męski  to ponadczasowa klasyka, która dobrze będzie wyglądać doskonale bez względu na sytuację.

Aktówka męska skórzana

Aktówka nie jest obowiązkowym elementem codziennej stylizacji, ale jeśli nasza praca wymaga od nas chodzenia w garniturze, oraz spotkań z partnerami biznesowymi, to lepiej wybrać aktówkę zamiast plecaka. Elegancka, skórzana teczka lub aktówka będą zdecydowanie lepszym wyborem dla każdego biznesmena. Świetnie sprawdzi się również skórzana torba na laptopa, która wyposażona jest w rączkę do trzymania.

Kupując aktówkę, zwróćmy uwagę na jakość wykonania, a co więcej na to z jakiego materiału jest ona zrobiona. Idealnie sprawdzi się wytrzymała skóra naturalna, która będzie odporna na różne warunki atmosferyczne, a co więcej wraz z wiekiem nie straci ona swojej jakości.

Jeśli zależy nam na tym, by wybrać model pasujący do każdej okazji, zdecydujmy się na klasyczny kolor czerni lub brązu, ponieważ to właśnie taki model zdecydowanie dobrze prezentuje się przy każdej okazji. Przed zakupem warto również sprawdzić ilość wewnętrznych przegródek i kieszonek, by wybrać jak najbardziej funkcjonalny model, który będzie spełniał nasze potrzeby.

Wizytownik dla mężczyzn

Nasze wizytówki, nawet najładniejsze, nigdy nie zachowają swojego wyglądu, jeśli będą noszone w nieodpowiednich dla siebie miejscach. Świetnym dodatkiem dla eleganckiego mężczyzny będzie, nieco zapomniany współcześnie, skórzany wizytownik, który jest dodatkiem bardzo funkcjonalnym i modnym.

Wszystkie wymienione wyżej akcesoria możesz obejrzeć w sklepie z galanterią skórzaną www.Supergalanteria.pl