Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Dziś w nocy na obwodnicy Mszczonowa doszło do dwóch wypadków. W jednym z nich śmierć poniosła jedna osoba, w kolejnym dwie zostały ranne. Tylko w październiku na żyrardowskich drogach zginęły 4 osoby, a 17 zostało rannych. Apelujemy o ostrożność i rozsądek na drodze.

Tuż przed 3.00 dyżurny KPP w Żyrardowie otrzymał informację o wypadku na DK 50, na wysokości miejscowości Ciemno Gnojna. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący seatem 53-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Niestety kierujący osobówką zginął na miejscu. Do drugiego wypadku doszło o 3.30, kilka kilometrów od pierwszego wypadku kierujący renaultem 45-latek uderzył w zawracającą ciężarówkę. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby: kierujący renaultem i jego 35-letnia pasażerka doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitali. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dokładne przyczyny wypadków zostaną ustalone w trakcie postępowań prowadzonych w Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Dzisiejsza tragiczna noc przyniosła 4 ofiarę śmiertelna w tym miesiącu. Trzy z wypadków śmiertelnych miały miejsce na terenie Mszczonowa. Apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność, tym bardziej że zbliża się czas wyjazdów związanych ze Świętem Zmarłych i ruch na drogach będzie zdecydowanie większy.

 

 

autor: st. asp. Agnieszka Ciereszko