Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

W nocy z soboty na niedzielę w Bednarach doszło do tragicznego wypadku. Mimo starań policjantów i ratowników, 17-letnia dziewczyna nie przeżyła. Apelujemy o ostrożność, tylko od piątku na drogach naszego powiatu doszło do kilkunastu zdarzeń na drogach.

Do dyżurnego żyrardowskiej komendy Policji wpłynęła informacja o wypadku  w Bednarach. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce i zaczęli udzielać pierwszej pomocy najbardziej poszkodowanej 17-latce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca fiatem 42-latka z nieustalonych przyczyn zjechała do rowu i uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji. Siła uderzenia, wyrzuciła 17-latkę z pojazdu, niestety dziewczyna nie przeżyła. 42-letnia kierująca i 19-letni pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń. Jakie były dokładne przyczyny wypadku wyjaśni policyjne postępowanie.

Jesienna pogoda i pierwsze przymrozki to niestety czas, kiedy trzeba wzmożyć swoją czujność na drogach. Tylko od piątku na terenie powiatu żyrardowskiego doszło do 13 kolizji i 3 wypadków.

 

 

Autor: st. asp. Agnieszka Ciereszko