Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 36-letniego żyrardowianina podejrzanego o szereg przestępstw. Mężczyzna usłyszał sześć zarzutów i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zatrzymali 36-letniego mężczyznę w związku z kolejnym zawiadomieniem o przestępstwie, które wpłynęło do naszej jednostki. Żyrardowianin od początku tego roku pobił 3 osoby  i w ostatnich tygodniach próbował zaatakować kolejną, której groził . W związku z tym, że jego agresja potęgowała aby uniknąć kolejnych przestępstw policjanci zatrzymali żyrardowianina. Sprawa została przekazana do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. 36-latek usłyszał łącznie sześć zarzutów m.in. za kierowanie gróźb karalnych, naruszenie nietykalności cielesnej i uszkodzenia ciała. Mężczyzna decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.


st. asp. Agnieszka Ciereszko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.