Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

W dniu 21.02.2019 na sesji Rady Miasta Żyrardowa powitano gościa specjalnego, Pana Artura Hołubiczko Prefekta Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych RP.
Prefekt wręczył wraz z Prezydentem Lucjanem Krzysztofem Chrzanowskim i Przewodniczącym Rady Miasta Ryszardem Mirgosem, Komendantowi S.M. Janowi Sankowskiemu “Krzyż za zasługi” przyznany przez kapitułę KRKSMiGRP za zaangażowanie i odnoszone sukcesy służbowe, za zasługi dla Straży Miejskich i Gminnych w ramach członkostwa w KRKSMiGRP.
Komendant Sankowski podziękował za uznanie oraz odznaczenie, kończąc swoje wystąpienie słowami: ku chwale miasta Żyrardowa”, stojąc z bukietem kwiatów. Radni oraz goście obecni na sesji gratulowali Komendantowi głośnymi brawami.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.