Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Dzięki współpracy funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, Stowarzyszenia „Żyrardowianka” Żyrardów i Telewizja Żyrardowska TV, a przede wszystkim seniorów powiatu żyrardowskiego.

Spot powstał w ramach kaskadowego szkolenia „Aktywny i świadomy senior w świecie finansów”, którego pomysłodawcą jest Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu. Seniorzy w ramach tego projektu uczestniczą w spotkaniach, które mają na celu przybliżyć im po raz kolejny te zagadnienia, które są bardzo ważne. Wśród nich oprócz przypomnienia pierwszej pomocy znalazło się: omówienie metod oszustw stosowanych wobec seniorów oraz przypomnienie zasad bezpiecznego korzystania z usług bankowych i finansowych. Seniorzy z powiatu żyrardowskiego bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach i pozytywnie przyjęli pomysł nakręcenia spotu, który może przypomnieć wszystkim nie tylko o tym, by być aktywnym ale i bezpiecznym.

 

st. asp. Agnieszka Ciereszko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.