Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Już w poniedziałek 18 lutego rozpocznie się kolejna edycja „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Inicjatywa potrwa do piątku, 24 lutego.

Monitorowanie sytuacji osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz działania mające na celu poprawę ich położenia to jedno z bardzo ważnych zadań nie tylko Policji, ale również sądów i prokuratur. Jak co roku, także w Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie dla osób, które zostały pokrzywdzone zorganizowane zostały bezpłatne porady prawne. Osoby, które chciałyby skorzystać z tej pomocy proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie tel.: 46 858 21 00.

 

Więcej informacji na temat programu pomocy można znaleźć na stronie Funduszu sprawiedliwości: funduszsprawiedliwosci.gov.pl/

 

 

st. asp. Agnieszka Ciereszko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.