Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

15 lipca ruszył „Powiatowy konkurs na hasło, motto, wierszyk o zasadach bezpieczeństwa jakie należy stosować aby nie dać się oszukać”. Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Żyrardowie wraz z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie.

Celem konkursu jest wyłonienie autora najciekawszej pracy literackiej, której główną ideę stanowi wybór odpowiedniej treści dotyczącej ostrzegania przed oszustwami finansowymi. Wyróżnione prace zostaną wykorzystane w broszurach informacyjnych, które następnie trafią do mieszkańców powiatu.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz innych placówek oświatowych z terenu powiatu żyrardowskiego.

 

Patronat nad konkursem obejmują:

Starosta Powiatu Żyrardowskiego – Krzysztof Dziwisz i Komendant Powiatowy Policji w Żyrardowie – mł. insp. Edyta Marczewska.

 

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę, której jest autorem. Każda praca powinna zawierać na odwrocie metryczkę z danymi:

imię i nazwisko autora,

określenie klasy i nazwy szkoły,

adres i telefon kontaktowy,

e - mail.

Treść prac konkursowych powinna promować bezpieczne transakcje finansowe, podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas prowadzenia rozmów telefonicznych z nieznanymi osobami, jak i kreować przyjazny wizerunek Policji oraz cechować się niepowtarzalnym i oryginalnym pomysłem itp.

Uczestnik zobowiązany jest przesłać wykonaną przez siebie pracę w terminie do dnia 31 sierpnia 2021 roku, decyduje data stempla pocztowego na opakowaniu (kopercie), wraz z Formularzem Zgłoszeniowym złożonym zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik do niniejszego regulaminu, na adres:

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie

ul. Chopina 4-6

96-300 Żyrardów

 

lub w sposób mailowy, na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prace konkursowe zostaną poddane ocenie Jury w terminie do dnia 17 września 2021 roku.

Ogłoszenie oraz uroczyste wręczenie nagród autorom zwycięskich oraz wyróżnionych prac nastąpi w terminie do 31 września 2021 roku. Laureaci konkursu zostaną telefonicznie i e- mailowo powiadomieni o wynikach oraz terminie (sposobie) wręczenia nagród.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału!!

Bezpieczeństwo to nasza Wspólna sprawa :)

Autor: sierż. Monika Michalczyk

 

Pliki do pobrania

  • Regulamin konkursu
    1.04 MB
  • Formularz zgłoszeniowy
    11.81 KB