Najlepsze fotografie Mazowsza: konkurs UM Żyrardów rozstrzygnięty
Województwo Mazowieckie organizuje konkurs fotograficzny, który daje mieszkańcom niepowtarzalną szansę na zaprezentowanie swojej twórczości. Uczestnicy będą mogli nie tylko zdobyć nagrody, ale również wziąć udział w profesjonalnych warsztatach fotograficznych.

Jury wybierze najlepsze prace konkursowe

W ramach konkursu fotograficznego "Moje Mazowsze w fotoobiektywie", jury będzie miało za zadanie wyłonić spośród nadesłanych prac do 16 najlepszych fotografii. Te wybrane prace nie tylko zostaną nagrodzone, ale także wezmą udział w kolejnym etapie konkursu, w którym to internauci będą mogli oddać swoje głosy na swojego faworyta. Dzięki temu, jeden z uczestników zdobędzie tytuł laureata Konkursu publiczności.

Warsztaty fotograficzne jako nagroda dla laureatów

Dla autorów wyróżnionych fotografii, Samorząd Województwa Mazowieckiego przygotował wyjątkową nagrodę. Zwycięzcy zostaną zaproszeni na weekendowe warsztaty fotograficzne. Te specjalistyczne zajęcia zostaną przeprowadzone we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie, co zapewnia uczestnikom możliwość nauki od najlepszych w branży.

Regulamin konkursu

Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w konkursie można znaleźć na stronie internetowej organizatora. Regulamin konkursu jest dostępny w zakładce Konkursy, co umożliwia wszystkim zainteresowanym dokładne zapoznanie się z wymaganiami i warunkami uczestnictwa.

Organizatorzy zachęcają wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w konkursie. To doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności, zdobyć cenne doświadczenie i wygrać atrakcyjne nagrody.


Na podstawie: UM Żyrardów