Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

W sobotni wieczór na skrzyżowaniu ul. Pięknej i ul. 1 Maja doszło do groźnego wypadku. Trzy osoby, w tym roczne dziecko, trafiły do szpitala. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia porzucając pojazd. Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia bądź kierowcy proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie.

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic: Pięknej i 1 Maja. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce i  je zabezpieczyli. Wstępnie ustalili, ze kierujący volkswagenem wyjeżdżając z ul. Pięknej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ul. 1 Maja fiatowi i doprowadził do zderzenia. Fiatem jechały cztery osoby, zostały przewiezione do szpitali. Wśród rannych jest roczne dziecko. Na szczęście życiu poszkodowanych nic nie zagraża. Kierujący volkswagenem wraz z pasażerami po zdarzeniu uciekł porzucając samochód.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pracują nad tym, by jak najszybciej zatrzymać sprawcę wypadku, poruszającego się srebrnym VW Passatem o nr rej. WCI14898.

 

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie: tel.: 46 858 22 00 lub prowadzącym sprawę: st. sierż. Mariuszem Kosowskim tel.: 46 858 22 55.

 

Autor: st. asp. Agnieszka Ciereszko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.