Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Zawód policjanta większości kojarzy się z zajęciem dla mężczyzn, ale w szeregach Policji nie sposób nie dostrzec kobiet. Choć służba w Policji jest bardzo ciekawa, niejednokrotnie ciężko jest pogodzić ją z byciem mamą. Dlatego z okazji Dnia Matki, w podziękowaniu za codzienne poświęcenie i zaangażowanie życzymy wszystkim mamom-policjantkom sukcesów zawodowych oraz dużo cierpliwości i wytrwałości.

Coraz więcej kobiet wstępuje w szeregi policji. Obecnie policjantki służą we wszystkich pionach: w prewencyjnym, kryminalnym i logistycznym. Bardzo często, kiedy wychodzą do pracy ich dzieci jeszcze śpią, a po powrocie do domu dzieci już śpią. Są jednak wytrwałe i sumiennie wykonują swoje obowiązki stojąc na straży prawa. Dziś szczególnie dziękujemy mamom służącym w Policji za to, że starają się pogodzić wychowanie dzieci z obowiązkami służbowymi i pracą na zmiany.

Dziękujemy, że mimo wielu wyrzeczeń potraficie pogodzić obowiązki służbowe z rodzinnymi. Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim policyjnym mamom najserdeczniejsze życzenia, sukcesów zawodowych i możliwości realizowania się poza służbą.

Jesteście wyjątkowe i niewątpliwie możecie być wzorem do naśladowania dla Waszych dzieci.

MM