Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

7 krzaków konopi i blisko 0,88g gotowej marihuany zabezpieczyli żyrardowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego. Plantacja konopi znajdowała się w przydomowej szklarni. Zatrzymano jej właściciela, 27 – latka, który po usłyszeniu zarzutów za przywłaszczenie sobie karty płatniczej, posługiwanie się cudzym dokumentem, wielokrotne kradzieże z włamaniem, uprawę i posiadanie narkotyków został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem opuszcania kraju . Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze ustalili, że w jednej z miejscowości w powiecie żyrardowskim zlokalizowana jest przydomowa plantacja konopi. Na miejscu, w szklarni pomiędzy sadzonkami warzyw kryminalni znaleźli 7 krzewów roślin konopii. W czasie przeszukania funkcjonariusze znaleźli również prawie 0.88g gotowej marihuany.

Na miejscu, funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca gm. Wiskitki, który zajmował się uprawą nielekalnych roślin. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem opuszczania kraju.

sierż. Monika Helińska