Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób będących świadkami zdarzenia o pilny kontakt telefoniczny z prowadzącymi postępowanie . Każda informacja może okazać się przydatna.

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym zaistniałego w ciągu drogi krajowej nr 50 (obwodnica Żyrardowa) w miejscowości Wiskitki, pow. żyrardowski w dniu 10 stycznia 2020 roku, gdzie kierujący samochodem marki Fiat  Ducato o nr rej. CWA 88YW zjechał na lewą stronę drogi zderzając się z prawidłowo poruszającym się samochodem marki Opel Vectra o nr rej. WZY KH66, w następstwie czego jedna z pasażerek tego samochodu doznała obrażeń ciała skutkujących jej śmiercią, a kierujący ww. pojazdem marki Opel oraz druga jego pasażerka doznali obrażeń ciała.

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW TEGO WYPADKU.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich osób będących świadkami przedmiotowego zdarzenia o pilny kontakt telefoniczny z prowadzącym to postępowanie mł. asp. Dariuszem Tomaszewskim z KPP Żyrardów tel. 46/ 858 22 34 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie tel: 46/858 21 00

KAŻDA INFORMACJA MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRZYDATNA. 

 

 

sierż. Monika Helińska