Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Mimo niesprzyjającej aury, dzieci chętnie biorą udział z zorganizowanej przez żyrardowską Policję akcji „Kierowco! Nie polujemy na zebrach”. Wczoraj w działaniach udział wziął Prezydent Miasta Żyrardowa-Lucjan Krzysztof Chrzanowski oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie- mł.insp. Edyta Marczewska, którzy pokazali, że bezpieczeństwo na drogach jest dla nich bardzo ważne.

Wczoraj dzieciaki z Miejskiego Przedszkola nr 9 kolejny raz wzięły udział w akcji „Kierowco! Nie polujemy na zebrach”. Przedszkolaki ubrane z odblaskowe kamizelki, „uzbrojone” w plakaty i dobre humory przypominały kierowcom o zasadach bezpieczeństwa w okolicy przejść dla pieszych. Z uwagi na duże zagrożenie na ul. 1 Maja (przy Placu Jana Pawła II), funkcjonariusze wybrali właśnie to miejsce to przeprowadzenia działań. We wczorajszej akcji oprócz dzieciaków udział wzięli: Lucjan Krzysztof Chrzanowski-Prezydent Miasta Żyrardowa i mł. insp. Edyta Marczewska-I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie, którzy swoją obecnością i zaangażowaniem chcieli podkreślić jak ważnym zagadnieniem jest bezpieczeństwo w rejonach przejść dla pieszych.

 

autor: st. asp. Agnieszka Ciereszko

 

 

  • Dzieci biorące udział w happeningu "Kierowco! Nie polujemy na zebrach". Dzieci ubrane w kamizelki odblaskowe trzymają plakaty z hasłem działań.
  • Na zdjęciu Lucjan Krzysztof Chrzanowski Prezydent Żyrardowa z dzieckiem biorącym udział w działaniach. Po lewej stronie policjanta kierująca ruchem
  • Na zdjęciu mł. insp. Edyta Marczewska- I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie w dziećmi biorącymi udział w działaniach. W tle policjantka z dziećmi.
  • Na zdjęciu sierż. Katarzyna Cielecka z dziećmi biorącymi udział w działaniach "Kierowco! Nie polujemy na zebrach"
  • Zdjęcie pamiątkowe uczestników działań "Kierowco! Nie polujemy na zebrach"