Policjanci z wydziału kryminalnego żyrardowskiej komendy zatrzymali 21-latka podejrzanego o udział w obrocie narkotykami. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli m.in. amfetaminę, marihuanę, mefedron i dopalacze. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze zauważyli 21-latka na Al. Partyzantów w Żyrardowie. W związku z podejrzeniem posiadania przez niego znacznej ilości narkotyków, policjanci razem z mężczyzną pojechali do jego mieszkania. 21-latek wydawał się nerwowy od początku rozmowy z funkcjonariuszami, co jeszcze bardziej wzmogło ich czujność. Mężczyzna po otworzeniu drzwi, wbiegł do mieszkania i próbował je zatrzasnąć, jednak policjanci byli przygotowani na taki obrót sprawy.

W trakcie przeszukania w lokalu zajmowanym przez 21-latka funkcjonariusze znaleźli ponad 150 gramów różnych środków odurzających w tym m.in. amfetaminę, marihuanę, mefedronu i dopalacze. Żyrardowianin został zatrzymany i usłyszał zarzut udziału w obrocie środków odurzających za co grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec 21-latka został zastosowany 3-miesięczny tymczasowy areszt.

 

autor: st. asp. Agnieszka Ciereszko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.