Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

W minionym tygodniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie odwiedzili dwie Żyrardowskie szkoły średnie, gdzie zorganizowali spotkania zachęcające maturzystów do wstąpienia w szeregi Policji.

Spotkania zostały zorganizowane w Zespole Szkół nr 1 w Żyrardowie oraz żyrardowskim „czerwonaku” czyli liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie. Uczniowie klas licealnych mogli spotkać się z policjantami, także tymi „pierwszego kontaktu” czyli dzielnicowymi i dowiedzieć się jak wygląda praca funkcjonariuszy. Prawie 150 uczniów obu szkół usłyszało nie tylko o trudach, ale też o miłych aspektach codziennej służby policjantów.

 

Informacje na temat naboru do Policji na terenie woj. mazowieckiego można znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie w zakładce „Praca”.

 

st. asp. Agnieszka Cieresxko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.