Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

W sobotę w godzinach porannych do dyżurnego żyrardowskiej komendy wpłynęła informacja o wypadku, który miał miejsce na DK 50, na obwodnicy Mszczonowa. 5 osób poszkodowanych trafiło do szpitali. Niestety 2 z nich zmarły.

Niedawno bo 12 lutego we wtorek informowaliśmy o  ty, że na obwodnicy Mszczonowa doszło do zderzenia czterech samochodów ciężarowych, gdzie jeden z kierowców poniósł śmierć.

16 lutego doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Pomimo natychmiastowej reakcji policjantów jak i innych służb ratowniczych nie udało się uratować życia 38-letniemu mężczyźnie i 36-letniej kobiecie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot Partner 25- letni mężczyzna jadąc w kierunku Grójca w trakcie  wyprzedzania samochodu ciężarowego DAF wpadł w poślizg. Następnie zderzył się z jadącym z naprzeciwka  samochodem marki BMW. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Dokładne przyczyny wypadku zostaną ustalone w trakcie prowadzonego pod nadzorem prokuratury postępowania.

 

st. post. Monika Helińska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.