W Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie prowadzone są poszukiwania Wiktorii Rytlewskiej, lat 15 . Wiktoria wyszła z domu 5 lutego, ostatni raz widziana była w Żyrardowie na ul. Mireckiego.

Wiktoria ma 164 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma ciemne długie włosy oraz oczy koloru niebieskiego. Charakterystycznym znakiem jest kolczyk w nosie. W dniu zaginięcia ubrana była w żółtą bluzę z kapturem, spodnie jeansowe (niebieskie) z dziurami, szare adidasy i ciemnozieloną kurtkę typu parka.

 

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu Wiktorii proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie tel.: 46 858 22 00 lub Zespołem ds. Nieletnich i Patologii tel.: 46 858 22 44.

 

st. asp. Agnieszka Ciereszko

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.