Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żyrardów

Piątkowe działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych trwały od 6:00 do 22:00. To kolejny raz kiedy żyrardowscy policjanci szczególną uwagę zwracali na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. W działaniach udział wzięło 11 funkcjonariuszy prewencji i ruchu drogowego.

Policjanci ujawnili m.in. 2 naruszenia kierowców nieprawidłowo zachowujących się wobec pieszych. Mimo, że działania zakończyły się w piątek to funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego cały czas dbają o bezpieczeństwo pieszych. W niedzielę podczas kontroli ul. POW, gdzie na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa naniesione zostało nieprawidłowe parkowanie mundurowi sporządzili dwa wnioski o ukaranie do sądu za parkowanie zbyt blisko przejścia dla pieszych.

 

Pamiętajmy, że wszyscy mamy wpływ na bezpieczeństwo na drogach.

 

st. asp. Agnieszka Ciereszko


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.